Fiyat Listesi
Kampanyalar
Test Sürüşü
Yetkili Satıcı ve Servisler
Sizi Arayalım
Karşılaştırma Listem

EN YENİLİKÇİ VE SAYGIN KORELİ OTOMOTİV ŞİRKETİ

SsangYong Motor’un varlığı, daha iyi bir gelecek için aşılan sınırlar ve üstesinden gelinen zorluklardan oluşan bir tarihtir. Kore'nin otomotiv endüstrisinde başı çeken üreticilerden olarak SsangYong, 1954 yılından bu yana, şirketin kalite mühendisliğiyle mümkün kılınan gelişmiş stil ve üstün performansından ötürü saygı uyandırmıştır.

SsangYong 1980’lerde bağımsız olarak Musso ve Korando’yu geliştirerek dört çekerli araç dönemine girmiştir. 2000 yılından sonra SsangYong, Rexton, Kyron, Actyon, Korando ve Actyon Sports’dan oluşan SUV serisiyle liderliğini kabul ettirmiştir.

Lüks sedan pazarı için yeni ufuklar geliştirerek üretlien Chairman, kendi sınıfında ülkenin önde gelen otomobili olmuştur. Kore'nin 5000 cc V8 motorunun yanı sıra 7 vitesli otomatik şanzımanıyla donatılmış ilk lüks otomobili olan Chairman W, ülkenin amiral gemisidir ve dünyanın diğer önde gelen lüks otomobilleriyle yarışmaktadır.

Çevre dostu kompakt SUV’miz Korando, SsangYong Motor'un ilk önden çekişli monokok aracıdır. Şirketin uzun vadeli ürün dizisi için bir dönüm noktası olan Korando, küresel SUV pazarında Kore'nin en uzun süredir bilinen otomobilidir.

SsangYong Motor, ileri seviye ve dünya standartlarında bir common rail motor geliştirme yoluyla, çevre dostu dizel teknolojisinin ilerlemesine yol açmıştır. Şirket EURO5 standardına uygun küçük, çevre dostu, eXDi200 motorları üreterek küresel rekabet üstünlüğünü arttırmaya ağırlık vermekte ve hali hazırda EURO6 uyumlu yeni bir motor geliştirmektedir.

Küresel ve müşteri odaklı yönetim uygulayarak, SsangYong Motor dünya pazarında varlığını genişletmektedir. Şirket 115’i aşkın ülkede yaklaşık 1.650 satış noktasıyla SUV ihraç etmekte ve uluslararası pazarlarda dağıtım sağlayarak küresel varlığını aktif biçimde genişletmektedir. SsangYong Motor, sürdürülebilir büyümeyi güvence altına almak için sadece mevcut ve olgun pazarlara odaklanmayarak, Orta Amerika, Doğu Avrupa hatta dünyanın en büyük otomobil pazarlarından Hindistan ve Çin'e de girmiştir.

Sadece en iyiyi hedefleyen SsangYong Motor, yüksek sürüş performansı sağlayan ve şirketin gerçek kimliğini yansıtan yeni tasarımlarla birlikte teknolojiler geliştirmektedir. Dahası, tamamen güçlü SUV ürün yelpazesinden yararlanan SsangYong, SUV konusunda uzmanlaşmış bir diğer firma olan Mahindra & Mahindra ile teknik işbirliği yaparak SUV üreticisi konumunu güçlendirmiştir.