Fiyat Listesi
Kampanyalar
Test Sürüşü
Yetkili Satıcı ve Servisler
Sizi Arayalım
Karşılaştırma Listem

Bu web sitesine giren ya da formları dolduran her kullanıcı, aşağıda ayrıntıları ile yer alan Kullanım Şartlarını okumuş, yazılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile tüm maksat ve halin icabı ile işbu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılmaktadır.

 • Bu sitenin ( www.SsangYong.com.tr) kullanım hakkı Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Kim. Ürünler Otomotiv Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nindir. ( Bundan böyle Şahsuvaroğlu Grup olarak anılacaktır) Bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki Şahsuvaroğlu Grup Yetkili Satıcıları ve Servisleri tarafından satılmaktadır ve bu sitede yer alan kampanyalar yalnızca söz konusu kampanyaya katılan Yetkili Satıcı ve/veya Servislerde geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu siteden elde edilen bilgiler yetkili satıcı ve servislerden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılmaz veya doğru olarak kabul edilmez.
 • Şahsuvaroğlu Grup, bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Bu sitede yer alan tüm markalar, model isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.
 • SSANGYONG web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, SSANGYONG web sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 • SSANGYONG web sitesi'nde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim, açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu SSANGYONG ve/veya temsil ettiği markaların Yetkili Satıcıları ve servislerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Şahsuvaroğlu Grup’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Bu sitede yer alan bazı resimler Türkiye’de bulunmayan modellere ve model özelliklerine, donanımlarına, aksesuarlarına sahip olabilir. Kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir bu nedenle yetkili satıcılardan veya servislerde, herhangi bir zarara neden olmamak için teyidinin yapılması zorunludur. Bundan dolayı oluşacak taleplerden Şahsuvaroğlu Grup‘un hiçbir sorumluluğu olmadığını kullanıcı kabul ve taahhüt eder.
 • Şahsuvaroğlu Grup kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve SSANGYONG web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme hakkını saklı tutar. SSANGYONG web sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 • Şahsuvaroğlu Grup web sitesi'nde, yetkili satıcı ve servislerin, temsil ettiği marka araçların standart ve opsiyonel özellikleri ve yetkili satıcıya tavsiye niteliğindeki satış fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar ve Şahsuvaroğlu Grup yetkili satıcıları ile ilgili nihai bilgi temini için yetkili satıcı ve servisler ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede SSANGYONG, web sitesi'nde yer alan bilgilerin ( aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe) bir satış teklifi olmadığını ve bir taahhüt teşkil etmediğini, doğruluğunun teyit edilmesi gerektiğini de ayrıca beyan eder.
 • Resmi makamlardan kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcı'nın Şahsuvaroğlu Grup sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Şahsuvaroğlu Grup kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
 • Şahsuvaroğlu Grup bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece Şahsuvaroğlu Grup ve temsil ettiği markaların Yetkili Satıcı ve Servisleri tarafından veya uygun gördüklerine sadece istek ve şikayetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Ayrıca Şahsuvaroğlu Grup bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgi'leri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.
 • Kurumsal websitemiz üzerinden bize vermiş olduğunuz İletişim İzinleriniz ile ilgili olarak, mevcut izin durumunuzu istediğiniz zaman ve hiç bir gerekçe göstermeksizin; SSANGYONG yazıp 3172’ye ücretsiz SMS göndererek ve/veya www.SsangYong.com.tr/MailOptOut linkine tıklayarak iptal edebilirsiniz.
 • SSANGYONG bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Şahsuvaroğlu Grup sorumlu tutulamaz.
 • İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Şahsuvaroğlu Grup’un sorumluluğunda değildir.
 • Şahsuvaroğlu Grup web sitesi, "kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
 • Kullanıcı'lar ile Şahsuvaroğlu Grup arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Şahsuvaroğlu Grup elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre çözülecektir.