Fiyat Listesi
Kampanyalar
Test Sürüşü
Yetkili Satıcı ve Servisler
Sizi Arayalım
Karşılaştırma Listem

Otomotiv sektörünün ilklerine ve sayısız başarılara imza atan Şahsuvaroğlu Grup, 1966’dan itibaren Otomotiv ve 2007’den sonra da İnşaat olmak üzere iki alanda faaliyet göstermektedir.
 

OTOMOTİV

Şahsuvaroğlu Grup,  1966 yılında faaliyetlerine traktör ve yedek parça satışı ile Erzurum’da başlamıştır.

2000’li yıllara kadar başta Erzurum ve İstanbul olmak üzere; birçok lokasyonda çeşitli markaların bayiliğini üstlenmiştir.

Bu dönemde Şahsuvaroğlu Grup; temsilcisi olduğu tüm markaların bayi satış adetleri sıralamasında genellikle zirvede ve ilk 3 içerisinde yer almıştır. 2000 yılına kadar olan bu süreçte çalıştığı markalara kattığı değerlerle; Türkiye’de ilk yol yardım hizmeti, ilk interaktif servis hizmeti ve ilk masa başında kredi verme hizmeti sunarak temsil etmiş olduğu markaların satışlarına ivme kazandırmıştır.

Şahsuvaroğlu Grup, edindiği tüm bu tecrübeler, başarılar, inovatif çalışmalar ve bayilik yaptığı markalara kattığı değer ile, artık distribütörlüğe adım atması gerektiği kararına vararak, 2007 yılında Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü, almıştır.
 

İNŞAAT

İnşaat’ta Şahsuvaroğlu Grup olarak, 2007 yılından itibaren YMY Plaza yatırımlarını hayata geçirmiş, konut sektöründe ilk yatırımını hayata geçirerek 2019 yılında Tuzla Yayla Kent Konut Projesini tamamlamıştır.

Şahsuvaroğlu Grub’un, başarısının temeli, her durumda; müşteri odaklı çalışan personeli, yüksek kaliteli ürünleri, %100 yedek parça bulunurluğu, rekabetçi fiyatları ve omuz omuza aynı hedefe doğru yürüdüğü bayileri ile birlikte “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” kendine temel prensip edinmesidir.